AjaveskiKunsti- ja käsitöökeskus

Ajaveski savitunnid

Alustame taas hobikeraamika töötubadega sügisel 2020!
Kolmapäeviti vabateemadel ja neljapäeviti alustav grupp programmi järgi. Esimesed töötoad vastavalt 30.sept ja 1.okt., kell 18.30-21.00
( edasi jälgida kalendrit). Oodatud huvilised, kes kunagi savitööga on kokku puutud ja tahaks seda põnevat tegevust hobi korras jätkata või on alles avastamas savimaailma. Ootame rõõmuga vanu ja uusi liikmeid!

Kolmapäeviti on hea võimalus tegeleda hobiga ja ideid vormistada oma tahtmist mööda olles varem juba omandanud eelteadmised ja oskused. Toimumisaeg 18.30-20.30. Osalustasu 10 eur kord (sisaldab laias valikus glasuure, esemete põletusi, vajadusel juhendamist). Hind ei sisalda savi – seda saab soetada 5 või 10 kg kaupa ka Ajaveskist ning suuremahulistele töödele lisandub põletuste eest lisatasu 5 eur.
Alustame taas 30.septembril 2020 (kuni maini 2021).
Ootame uusi ja vanu savisõpru!

Neljapäeviti toimuvad töötoad neile, kes soovivad juhendamist ja kaasaaitamist ning tegutsetakse programmi järgi, mis sisaldab kaheksat erinava sisulist töötuba oktoobrist jõuludeni. Kursuse programm pakub võimalust valmistada erinevates tehnikas keraamilisi vorme ja saada õpetust dekoreerimise viisidest. Kõik valminud esemed eelpõletatakse, glasuuritakse teie poolt ning peale viimast põletust rõõmustab kindlasti iga töö selle valmistajat! Esimene tund on 14.oktoobril 2020, toimumisaeg 18.30 – 20.30. Osalustasu 120 eur sisaldab juhendamist, erinevate materjalide kasutusvõimalust, esemete põletusi.
Vajalik eelregistreerimine.
Registreerimiseks helista 5201189 või kirjuta margit.partel@gmail.com või Ajaveski FB messages.

Comments are currently closed.