AjaveskiKunsti- ja käsitöökeskus

Ajaveski savitunnid

Keraamika pakub rohkelt loomis- ja avastamisrõõmu!

Hobikeraamika töötoad toimuvad kolmapäeviti ja neljapäeviti vastavalt graafikule, mida tuleb kalendrist jälgida.

Kolmapäeviti on hea võimalus tegeleda hobiga ja ideid vormistada oma tahtmist mööda olles varem juba omandanud eelteadmised ja oskused. Osalustasu 20 eur (kaks korda, kuna tegemist on protsessiga), toimumisaeg 18.30 – 20.30 , sisaldab laias valikus materjale, esemete põletusi, vajadusel juhendamist. Alustame taas 30.jaanuar 2019 (kuni maini 2019).

Neljapäeviti toimuvad töötoad neile, kes soovivad juhendamist ja kaasaaitamist ning tegutsetakse programmi järgi. Osalustasu 100 eur (kaheksal korral  toimuvad töötoad programmi alusel), toimumisaeg 18.30 – 20.30, sisaldab juhendamist, erinevate materjalide kasutusvõimalust, esemete põletusi. Alustame taas 31.jaanuar 2019 (kuni aprill 2019).Vajalik eelregistreerimine, grupi suurus 10 inimest.

Registreerimiseks helista 5201189 või kirjuta margit@ajaveski.eu või www.facebook.com/ajaveski/

Alustav kursus on neile, kes seni on mõelnud savitöötegemisele või vähesel moel on ka seda juba proovinud.  Kursuse programm pakub võimalust valmistada mõnes erinevas baastehnikas keraamilisi vorme – kruus, vaas, fantaasiavorm jne. Kõik valminud esemed eelpõletatakse, glasuuritakse ning peale viimast põletust rõõmustab iga töö selle valmistajat! Kursus sisaldab 8. töötuba ning sõltuvalt savitöö iseloomust on need seotud – töö algus ja lõpetus jäävad erinevatele kordadele. Kursuse lõppedes ja jätkuva huvi korral on võimalik liituda Ajaveski saviringi koosseisuga, kes alustas juba kuus aastat tagasi tegevust ning on olnud tubliks toetajaskonnaks Ajaveski ülesehitamisel.