Mida Ajaveskis teha

  • Ajaveski savitunnid – võimalust tegeleda hobikeraamikaga
  • Ajaveski töötoad – isetegemise rõõmu seltskondadele
  • Ajaveski ruumid – inspireerivat keskkonda koolitusteks ja nõupidamisteks
  • Ajaveski galerii – kunstielamusi igaks suveks
  • Ajaveski kohvi- ja käsitööpoeke
  • Ajaveski tarkused –  kultuuriliste projektide kirjutamine ja juhtimine

(+372) 5201189

margit.partel@gmail.com

facebook.com/ajaveski

Pakett SAVI&SÕBRAD 

See saab olema meeldejääv üritus ja omatehtud kruus, vaas või vilepill on aus kingitus iseendale kõigepealt! Veski ringkäik ja savitöötuba kestab enamasti 2 tundi, lisaks paar tundi omaette olemist. Hind grupile kuni 8 inimest 240 eur. Lisanduv inimene 30 eur. Jääda võib ka pikemaks ajaks, suupisted ja joogid võib ise kaasa võtta või tellida veski partnerilt – nendes asjades saab kõiges kokku leppida.

Pakett SAVI&LAPSED 

Pisikesed või suuremadki sünnipäevalapsed kuni oma 12.sõbraga on oodatud meisterdama ja sünnipäeva pidama. Üritus kestab 3 tundi, millest 1,5 tundi on meisterdamine. Vanemad saavad suvisemal ajal teisel korrusel juttu ajada ja mitte lapsi segada. (Peale üritust jäävad savitööd kuivama, siis põletatakse ja glasuuritakse. Valmis asjad saate hiljem kätte.) Seltskond võib soovi korral olla suurem, jääda võib pikemaks ajaks, suupisted ja joogid võib ise kaasa võtta või tellida veski partnerilt – kõiges saab kokku leppida. Paketi hind 200 eur.

SAVIKURSUS ALUSTAJALE – OKTOOBRIST 2024

Üheksast töötoast koosnev kursus, kuhu on oodatud need, kes seni on mõelnud savitöö tegemise peale, kuid pole mingil põhjusel seda veel teoks teinud – programmi esimene töötuba toimub oktoobris, alustame kell 18.30 ja töötoad on kavandatud järgnevatele neljapäevadele! Eelregistreerimine vajalik. Telefon: Margit (+372) 5201189 Email: margit.partel@gmail.com Kursuse hind 200 eur. Programm ja ajakava täpsustub septembris.

AJAVESKI KÜLASTUS GRUPPIDELE

Ajaveskiga saab tutvuda etteteatamise korras. Külastusaeg on keskmiselt 45 minutit, tutvustame veski saamislugu ja tegevusi, vaatame veski galeriides näitust ja tornist maastikku. Veski esimesel korrusel on avatud käsitööpoeke. Külastuspilet 40 eur. Soovi korral pakume teelistele taimeteed, kohvi ja kooki.

AJAVESKI RUUMIDE RENT – NÕUPIDAMISED JA KOOLITUSED

Ajaveskis saab korraldada kuni 25-le inimesele koolitusi ja nõupidamisi. Suvisemal ajal on ruumi rohkem – kõik neli korrust on avatud ja suurepäraselt saab läbi viia rühmatööd. Esimesel korrusel saab kasutada esitlustehnikat. Tellida saab kohvipause ning ka lõunasööki.