AjaveskiKunsti- ja käsitöökeskus

Ajaveski savitunnid

Keraamika pakub rohkelt loomis- ja avastamisrõõmu!

Hobikeraamika töötoad toimuvad kolmapäeviti ja neljapäeviti vastavalt graafikule, mida tuleb kalendrist jälgida (täidetakse jooksvalt alates oktoobrist).

Kolmapäeviti on hea võimalus tegeleda hobiga ja ideid vormistada oma tahtmist mööda olles varem juba omandanud eelteadmised ja oskused. Toimumisaeg 18.30-20.30. Osalustasu 10 eur kord (sisaldab laias valikus glasuure, esemete põletusi, vajadusel juhendamist). Hind ei sisalda savi – seda saab soetada 5 või 10 kg kaupa ka Ajaveskist ning suuremahulistele töödele lisandub põletuste eest lisatasu 5 eur.
Alustame taas 30.septembril 2020 (kuni maini 2021). Eelregistreerimine avatud 15. septembrini 2020 – alustame siis kui vähemalt 8 inimest soovivad hakata käima. 

Neljapäeviti toimuvad töötoad neile, kes soovivad juhendamist ja kaasaaitamist ning tegutsetakse programmi järgi, mis sisaldab kaheksat erinava sisulist töötuba oktoobrist jõuludeni. Esimene tund on 1.oktoobril 2020, toimumisaeg 18.30 – 20.30. Osalustasu 120 eur sisaldab juhendamist, erinevate materjalide kasutusvõimalust, esemete põletusi.
Vajalik eelregistreerimine, grupi suurus 10 inimest. Eelregistreerimine avatud 15. septembrini 2020.

Küsimusteks ja registreerimiseks helista 5201189 või kirjuta margit.partel@gmail.com või Ajaveski FB messages.

Neljapäevane ehk alustav kursus on neile, kes seni on mõelnud savitöötegemisele või vähesel moel on ka seda juba proovinud.  Kursuse programm pakub võimalust valmistada mõnes erinevas baastehnikas keraamilisi vorme – kruus, vaas, fantaasiavorm jne. Kõik valminud esemed eelpõletatakse, glasuuritakse ning peale viimast põletust rõõmustab iga töö selle valmistajat! Kursus sisaldab 8. töötuba ning sõltuvalt savitöö iseloomust on need seotud – töö algus ja lõpetus jäävad erinevatele kordadele. Kursuse lõppedes ja jätkuva huvi korral on võimalik liituda Ajaveski saviringi koosseisuga, kes alustas juba seitse aastat tagasi tegevust ning on olnud tubliks toetajaskonnaks Ajaveski ülesehitamisel.