Ajaveski savitunnid

Keraamika pakub rohkelt loomis- ja avastamisrõõmu!

Hobikeraamika töötoad toimuvad kolmapäeviti ja neljapäeviti vastavalt graafikule, mida tuleb kalendrist jälgida (täidetakse jooksvalt alates oktoobrist). Suvel on saviringid puhkusel, aga septembrist 2024 alustame taas.

Kolmapäeviti on hea võimalus tegeleda hobiga ja ideid vormistada oma tahtmist mööda olles varem juba omandanud eelteadmised ja oskused. Toimumisaeg 18.30-21.00. Osalustasu 10 eur kord (sisaldab laias valikus glasuure, esemete põletusi, vajadusel juhendamist). Hind ei sisalda savi – seda saab soetada 5 või 10 kg kaupa ka Ajaveskist ning suuremahulistele töödele lisandub põletuste eest lisatasu 5-10 eur. Alustame taas septembris 2024.
Ootame uusi ja vanu savisõpru!
Anna teada oma tulekust Ajaveski FB messages või registreeru üritusel osalejana, sobib ka kui lihtsalt helistad 5201189.

Neljapäeviti toimuvad töötoad neile, kes soovivad juhendamist ja kaasaaitamist ning tegutsetakse programmi järgi, mis sisaldab üheksat erinava sisulist töötuba oktoobrist jõuludeni. Esimene tund on oktoobris, toimumisaeg 18.30 – 21.00. Osalustasu 200 eur sisaldab juhendamist, erinevate materjalide kasutusvõimalust, esemete põletusi.
Vajalik eelregistreerimine, grupi suurus maks 10 inimest. Eelregistreerimine avatud 1. oktoobrini 2024. Küsimusteks ja registreerimiseks helista 5201189 või kirjuta margit.partel@gmail.com või Ajaveski FB messages.

Neljapäevane ehk alustav kursus on neile, kes seni on mõelnud savitöötegemisele või vähesel moel on ka seda juba proovinud.  Kursuse programm pakub võimalust valmistada mõnes erinevas baastehnikas keraamilisi vorme – kruus, vaas, fantaasiavorm jne. Kõik valminud esemed eelpõletatakse, glasuuritakse ning peale viimast põletust rõõmustab iga töö selle valmistajat! Kursus sisaldab 9. töötuba ning sõltuvalt savitöö iseloomust on need seotud – töö algus ja lõpetus jäävad erinevatele kordadele. Kursuse lõppedes ja jätkuva huvi korral on võimalik liituda Ajaveski saviringi koosseisuga, kes alustas juba üheksa aastat tagasi tegevust ning on olnud tubliks toetajaskonnaks Ajaveski ülesehitamisel.